O PASSWORLD

Cześć! Witaj na blogu PassWorld – grupy zapalonych podróżników, łowców niskich cen i poszukiwaczy alternatywnych ofert wycieczek. PassWorld, to grupa pasjonatów, którzy swoim doświadczeniem postanowili pomagać innym w tanim podróżowaniu!

PassWorld to inne niż wszystkie biura podróży. Mimo młodego wieku przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów, zwiedziliśmy praktycznie całą Europę, część Azji oraz Afryki. Jesteśmy łowcami dobrych okazji. Mamy doświadczenie w tanim podróżowaniu i chcemy umożliwiać innym ekonomiczne podróże w wysokim standardzie. Jesteśmy wirtualnymi rezydentami. Sprzedajemy oferty podróży w najtańszych cenach na rynku!

Nie wierzysz? Sprawdź naszego Fanpage’a i Instagrama

KRYSTIAN ŁUKASIK

CEO & specjalista ds. Planowania i Organizacji

Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pomysłodawca PassWorld. Z jednej strony matematyczny umysł, z drugiej marzyciel spełniający po kolei swoje fantazje. Dwumiesięczny trip po Azji? Nic prostszego! Założenie własnej firmy? Już się robi! Na swoim koncie ma już zwiedzonych prawie 50 krajów! Poza tym fanatyk chińskiego makaronu, włoskiej pizzy i hiszpańskiego wina

JAKUB LEWICKI

CEO & specjalista ds. Sprzedaży 

Student Inżynierii Systemów na Politechnice Wrocławskiej. W Passworld zajmuje się wyszukiwaniem ofert i przygotowywaniem przewodników dla klientów, czerpiąc ze swojego ogromnego doświadczenia. Prywatnie pasjonat modelarstwa oraz historii z okresu II wojny światowej. Przy pomocy gałęzi i scyzoryka przeżyje noc w lesie i ugotuje obiad. Kocha tworzenie filmów, które już niedługo będzie można podziwiać na naszym kanale na YouTube

JESTEŚMY JEDYNI W SWOIM RODZAJU. OPRÓCZ OFERT UDOSTĘPNIANYCH NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH, WYSZUKUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW OFERTY SPERSONALIZOWANE POD ICH KRYTERIA I WYTYCZNE. LUBIMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. NAPISZ DO NAS, PODAJ DATĘ I ILOŚĆ TOWARZYSZY, A MY ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE SUPER WYJAZD.

PODRÓŻE DOPASOWANE DO CIEBIE!